Виробництво котлів в Тернополі

Наша фірма реалізовує виробництво котлів Тернопіль опалення бренду «Brick» і пропонує дані прилади до реалізації жителям Тернополя. Наші пропозиції вигідні, так як ціни ми утримуємо на конкурентній позиції. Купуючи виготовлені нашими майстрами котли українського виробництва, ви помітно заощадите свої кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від виду палива і його сортів, кількість яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів у Тернополі засновано на застосуванні сучасного обладнання і сучасних технологій, тому опалювальні котли «Брік» відрізняються надійністю і якістю.

Котли «Брік»: види палива

Нинішній ринок, завдяки використовуваної останнім часом безвідходності і раціональності виробництва, надає наступні модифікації палива (котли Брік Тернопіль функціонують з будь-яким їх різновидом):

 • дрова в будь варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні відходи, тріска;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, утвореним на основі пропозицій онлайн-магазинів або регіональних ринків (свої вимоги при цьому задають і виробники котлів), то побачите, що типи паливних ресурсів за даним параметром відрізняються. Ось лише деякі приклади: ціна колотих дров (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр ялинових і соснових дров – від 1900 до 2100 гривень, паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 гривень, пелет темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 гривень (станом на червень 2017 року).

До початку опалювального сезону ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких є потреба в придбанні опалювального агрегату, намагаються купити котел від виробника Тернопіль, адже відсутність торгових посередників при продажу помітно знижує ціни на товар.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Тернополі, наша фірма не використовує в процесі їх реалізації послуги брокера, а тому ми висуваємо найкращі цінові пропозиції, при цьому на оптові поставки встановлюються додаткові знижки. Крім того, ми тішимо своїх покупців такими приємними вигодами:

 • Котли Brick показують максимум працездатності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також з сирими (прийнятна вологість – до 70%) його аналогами.
 • На кожен котел фірма надає абсолютну гарантію.
 • Покупець отримує повноцінну і точну інформацію про будь-яку представлену в каталозі модель.
 • Ми даємо можливість випробувати роботу вибраного пристрою на наявному у покупця паливі.
 • Наші досвідчені консультанти допоможуть вам підібрати ідеально підходячу параметрам вашого приміщення модель котла опалення.
 • Здійснюючи виробництво твердопаливних котлів Тернопіль, ми демонструємо замовнику реальну роботу котла в активній експлуатації ( ви повинні лише повідомити про дату вашого візиту): приєднаний до котла контрольно-вимірювальний прилад фіксує і демонструє величину потужності або кількість вироблених Гкал.

Підбираючи опалювальний котел, звертайте увагу на марку сталі, товщину сталі, розмір агрегату, його потужність, а також якість супутнього обладнання – на даних параметрах ґрунтується ціна.